Dentysta dla Ciebie i Twojego Dziecka
top picture is invisible
Gabinet Stomatologiczny "Biały Kieł" Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Anna Pabisiak Tel. 534 208 104

Dzień dobry,

witamy Cię na stronie internetowej gabinetu stomatologicznego „Biały Kieł”. Nasz gabinet zlokalizowany jest przy ulicy Leszczynowej 90 w Gdańsku, w dzielnicy Jasień (dokładna lokalizacja tutaj). Gabinet powstał z myślą o profesjonalnym leczeniu zębów, kompleksowej opiece stomatologicznej, a przede wszystkim zadowoleniu pacjenta. Oprócz stomatologii klasycznej stosujemy również najnowszą biomimetyczną metodę leczenia zębów.

Gabinet wyposażony został w specjalistyczny sprzęt, który pozwala na wykonywanie w pełni profesjonalnych zabiegów stomatologicznych, zapewniając jednocześnie maksymalny komfort pacjentowi.

Podczas pierwszej wizyty dokonujemy bezpłatnego przeglądu jamy ustnej oraz informujemy o kosztach i przebiegu leczenia poszczególnych zębów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu na naszej stronie. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub chęci umówienia wizyty, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w gabinecie w godzinach przyjęć. Dentysta Gdańsk Szadółki stomatolog Szadolki dentysta